Obuzele ih emocije
136

Bašakšehir urnebesnom proslavom na Twitteru objavio prolazak u Evropskoj ligi

Ekipa Bašakšehira pobjedom protiv Sportinga rezultatom 4:1 plasirala se u osminu finala Evropske lige, a PR tim ovog kluba na urnebesan način proslavio je ovaj historijski uspjeh.
Heroj Bašakšehira bio je Edin Višća koji je s jednim pogotkom u prvom i s dva pogotka u drugom meču donio pobjedu, odnosno prolazak svom timu, što je historijski rezultat za Bašakšehir.
Koliko su Višćini golovi bitni za ovaj klub najbolji je pokazatelj reakcija PR tima na društvenim mrežama, a oni su odmah po završetku meča protiv Sportinga objavili urnebesan Tweet kojim su označili prolazak u narednu fazu.

Podsjećamo, Višća je u 92. minuti sjajnim golom donio produžetke svom timu, da bi u 118. minuti golom s bijele tačke donio prolazak Bašakšehiru u osminu finala.