1

Basaksehir i Karabukspor podijelili bodove u sjajnom meču, Višća strijelac i asistent

Basaksehir i Karabukspor podijelili su bodove na Fatih Terim stadionu u okviru 25. kola turske Super lige odigravši neriješeno 3:3.

Domaći su imali više od igre u prvom poluvremenu, a u vodstvo ih je doveo Madureira u 16. minuti.

Ipak, gosti uspijevaju izjednačiti prije odlaska na odmor kada je Seleznev bio siguran sa bijele tačke.

Samo tri minute igre u nastavku bile su dovoljne na Bliznichenko preokrene rezultat.

Tada na scenu stupa bh. reprezentativac Edin Višća, koji dvije minute kasnije sjajnim šutem donosi izjednačenje, a ubrzo asistira iz kornera Adebayoru za novi preokret.

Međutim, Karabukspor je uspio doći do boda u 77. minuti kada je pogodio Papp.

Višća je odigrao cijelu utakmicu za domaću ekipu.

Basaksehir je ostao na drugom mjestu Super lige s bodom manje od lidera Bešiktaša, ali i utakmicom više. Karabukspor je na 9. poziciji.