Primera
2

Barcelona slavila na Nou Campu

Leo Messi (Foto: Arhiv/AFP)
Na stadionu Nou Campu večeras je odigrana utakmicu između Barcelone i Seville koja je završena rezultatom 2:1.

Tim bh. reprezentativaca Emira Spahića i Miroslava Stevanovića Sevilla poveo je golom koji je dao Botia u 43. minuti. U ovome mu je pomogao Coke koji mu je dodao loptu. Na pauzu se otišlo s rezultatom 0:1 za Sevillu.

U 52. minuti Barcelona izjednačava golom Davida Ville. Bilo je 1:1. Osam minuta nakon izjednačenja Barcelona prelazi u vodstvo od 2:1 pogotkom Lionela Messija.

U 65. minuti utakmica je nakratko prekinuta jer je Messi ostao ležati na travi, ali je uspio nastaviti igru.

Do kraja utakmice Sevillini igrači su imali nekoliko prilika ali bez pogodaka. Meč je završen rezultatom 2:1 u korist domaćina Barcelone.

Naši reprezentativci Spahić i Stevanović ovu utakmicu nisu igrali.