La Liga
0

Barcelona se poigrala sa Sevillom, Suarez postigao spektakularan pogodak

Barcelona je u 30. kolu španske La Lige bez problema nadigrala Sevillu rezultatom 3:0.

Sve je bilo riješeno već nakon nešto više od pola sata igre. Messi je bio blizu pogotka već u 4. minuti, no sa ivice kaznenog prostora je zadrmao prečku.

Najprije je u 25. minuti Suarez na Messijevu asistenciju spektakularan način makazicama zakucao loptu iza Ricovih leđa, a samo tri minute kasnije Urugvajac se odužio Argentincu asistencijom za 2:0.

Messi je u 33. minuti topovskim udarcem sa desetak metara nakon konfuzije u odbrani gostiju zakucao loptu iza Rica za konačnih 3:0.

Sevilla je u 90+1. minuti ostala sa igračem manje nakon što je Vitolo dobio drugi žuti karton i sudija Clos Gomez mu je pokazao put u svlačionicu.