La Liga
11

Barcelona bez Messija opet ostala bez pobjede, 16-godišnji Fati postigao gol

K. H.
Ekipa Barcelone remizirala je protiv Osasune u meču 3. kola španske La Lige rezultatom 2:2.

Domaći tim je puno bolje otvorio meč i već u 7. minuti stiže u vodstvo golom koji je postigao Torres. U nastavku je Blaugrana svim silama pokušavala doći do poravnanja, no i domaći tim je prijetio, ali se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Osasune.

Već u šestoj minuti drugog poluvremena Barcelona preko rezerviste Fatija, mladog 16-godišnjaka koji je svojim igrama zaludio cijelu Španiju, stiže do poravnanja, a već u 64. minuti također rezervista Arthur pogađa za 2:1 i donosi preokret svom timu.

Ipak, Osasuna je nakon drugog primljenog pogotka krenula po izjednačenje, a u tome su uspjeli u 81. minuti kada Torres svojim drugim golom, ovaj put s bijele tačke, postavlja konačnih 2:2.

Nakon tri odigrana kola Barcelona na svom kontu ima četiri boda, dok Osasuna ima pet bodova.