0

Barça bez Ibrahimovića protiv Malage

Barcelonin napadač Zlatan Ibrahimović najvjerojatnije će propustiti subotnji dvoboj 5. kola španjolskog nogometnog prvenstva, piše Marca.

Na početku drugog poluvremena u jučerašnjoj (utorak) utakmici 4. kola Primere na gostovanju kod Racing Santandera (pobjeda Barcelone 4-1) Ibrahimović je iščašio gležanj nakon nezgodnog pada, da bi par minuta kasnije napustio travnjak s bolnom grimasom na licu.

U Barceloni su Ibrahimovićevu ozljedu okarakterizirali “lakšom”, a Marca navodi kako ga trener Josep Guardiola vjerojatno ipak neće uvrstiti u sastav protiv Malage u subotu kako se njegova ozljeda ne bi pogoršala i da bi bio spreman za dvoboj 2. kola Lige prvaka protiv Dinama iz Kijeva koji je na rasporedu 29. septembra na Camp Nou.