Navijači nisu zadovoljni
30

Aubameyang napustio utakmicu da ode u toalet, trener Arsenala nije znao gdje se nalazi

F. Z.
Pierre-Emerick Aubameyang (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Brightona pobijedili su sinoć na Emiratesu u 15. kolu engleskog Premiershipa ekipu Arsenala rezultatom 2:1 te su tako prekinuli niz od tri vezana poraza u ligi. Tobdžije s druge strane već dva mjeseca ne znaju za pobjedu.

Kapiten Arsenala Pierre-Emerick Aubameyang napravio je tokom utakmice jedan potez koji nije oduševio navijače ekipe s Emiratesa.

Nestao je s terena na par minuta i to dok je Arsenal tražio priliku za izjednačenje. Kasnije je potvrđeno da je otišao u svlačionicu. Menadžer Arsenala Freddie Ljungberg potvrdio je da je Aubameyang morao napustiti teren kako bi otišao u toalet.

"Zaista ne znam, izašao je s terena i onda se vratio dvije-tri minute kasnije. Ako se osjećate loše, onda se osjećate loše, ne možete ništa uraditi da to promijenite", rekao je Ljungberg.