Atalanta i Lazio odigrali sjajan meč, gosti iz Rima dva puta stizali prednost

17.12.2017. u 22:43
0
12
0
Ekipe Atalante i Lazija odigrale su sjajan meč u okviru 17. kola talijanske Serije A, a konačni rezultat meča na stadionu u Bergamu glasio je 3:3.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Prvih 20 minuta meča proteklo je u opreznoj igri i s jedne i s druge strane, a onda u roku od samo tri minute Atalanta postiže dva pogotka. Prvo je Caldara u 19. minuti nakon centaršuta Petagne s desne strane glavom pogodio za vodstvo svoje ekipe, da bi tri minute nakon toga Iličić iskoristio sjajnu dugu loptu i povisio vodstvo svoje ekipe na 2:0.

Dva brza pogotka ipak nisu poremetila rimski tim koji je u 27. minuti preko Sergeja Milinković-Savića smanjio rezultat. Reprezentativac Srbije pogodak je postigao nakon solo prodora i udarca s ivice kaznenog prostora, a osam minuta nakon toga, isti igrač postigao je i drugi pogodak.

Ovaj put najbolji igrač Lazija dočekao je asistenciju Parola i udarcem sa slične pozicije kao kod prvog pogotka poravnao je rezultat na 2:2.

U petoj minuti drugog poluvremena Atalanta je opet stigla u vodstvo, a siguran realizator kaznenog udarca bio je Iličić.

Lazio se i nakon novog vodstva Atalante nije predao te su svim silama krenuli po novo poravnanje rezultata, a treći pogodak i konačnih 3:3 postavio je Luis Alberto u 79. minuti susreta.