Serie A
5

Atalanta bez niza prvotimaca osvojila bod u Udinama

Udinese i Atalanta podijelili su bodove u Udinama u okviru 35. kola Serije A odigravši neriješeno 1:1.

Trenera gostiju Gasperinija prije utakmice mučili su izostanci važnih prvotimaca te silne špekulacije o izlaznim transferima mladih Atalantinih zvijezda.

Ipak, to se nije odrazilo na igru u prvom poluvremenu jer su gosti stvorili nekoliko sjajnih prilika, a zahvaljujući golmanu domaćih Karnezis postigli su samo jedan gol.

Bio je to savršeno izveden korner koji je pratio Cristante i snažno glavom pogodio za 0:1 četiri minute prije odlaska na odmor.

Udinese je uspio izjednačiti na otvaranju drugog poluvremena. Odbijenu loptu dočekao je Perica i zakucao je u gol za konačnih 1:1.

Do kraja utakmice vidjeli smo različita lica obje ekipe. Domaći su u potpunosti dominirali, a gosti u nastavku nisu uputili niti jedan šut ka golu Karnezisa. Ipak, do kraja meča rezultat se nije mijenjao.

Atalanta je nakon današnje utakmice ostala petoplasirana ekipa Serije A, dok je Udinese na 11. poziciji.