Premiership
0

Arsenal pobjedom stigao na drugo mjesto

Sarajevo-x.com
Nogometaši Arsenala pobijedili su Everton 2-1 na teškom gostovanju u Liverpoolu, te s tri nova boda preskočili Manchester United na drugom mjestu premierligaške tabele.

Strijelci za ekipu Arsenea Wengera u nedjeljnom dvoboju 13. prvenstvenog kola bili su Sagna u 36. i Fabregas u 48. minuti.

Iako su tri boda izgledala vrlo izvjesno, pretkraj su si utakmice gosti dopustili dramatičnu završnicu. Australac u redovima domaćih, Tim Cahill, u 89. je minuti smanjio na 2-1. Do izjednačenja ekipa Davida Moyesa ipak nije uspjela stići.

Premiership, 13. kolo:

Everton - Arsenal 1-2 (Cahill 89 / Sagna 36, Fabregas 48) Chelsea - Sunderland (kasnije)

Tabela: 1. Chelsea 28 (-1), 2. Arsenal 26, 3. Manchester United 25, 4. Manchester City 22, 5. Bolton 19, 6. Tottenham 19..., 13. Everton 15...