Novi poraz za Topnike
0

Arsenal ispao od Sunderlanda iz FA Cupa

Nogometaši Arsenala upisali su ovog tjedna novi teški poraz. Nakon 0:4 potopa na San Siru u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, u subotu su pali kod Sunderlanda i tako ispali iz FA Cupa.

U pitanju je bila osmina finala, a Sunderland se time osvetio Wengerovoj ekipi na nedavnom prvenstvenom porazu. Podsjetimo, tom je prilikom Arsenal slavio na gostujućem travnjaku, a pogodak za 2:1 je Thierry Henry postigao u sudijskoj nadoknadi.

Sada Arsenal nije ni bio u takvoj prilici. Pred kraj prvog poluvremena je Richardson postigao prvi pogodak (40. minuta), a onda je Arsenal srušen golom vlastitog igrača Chamberlaina u 77. minuti.

FA Cup, osmina finala:

Sunderland - Arsenal 2-0 (Richardson 40, Chamberlain 77-ag) Everton - Blackpool 2-0 (Drenthe 1, Stracqualursi 6) Milwall - Bolton 0-2 (Miyaichi 4, N'Gog 59) Norwich - Leicester 1-2 (Hoolahan 23 / St. Ledger 5, Nugent 71) Chelsea - Birmingham 1-1 (Sturridge 62 / Murphy 21)