SP u Rusiji
122

Argentinci i Hrvati igraju sjajnu utakmicu, ali su mreže u prvom poluvremenu mirovale

Reprezentacije Argentine i Hrvatske igraju u Nižnji Novgorodu utakmicu 2. kola Svjetskog prvenstva, a nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka.

Hrvati su odlično krenuli u utakmicu i već u petoj minuti Perišić se našao u dobroj prilici, ali je Cabllero sjajno odbranio.

Argentinci su potom uspostavili kontrolu igre i promašili nekoliko odličnih šansi.

Prvo je Meza kasno zahvatio loptu volejem pa je protivnički igrač blokirao njegov šut, a sredinom prvog poluvremena Acuna je pogodio prečku.

Nakon pola sata igre Perez je promašio veliki zicer u šesnaestercu Vatrenih, a tri minute kasnije uzvratio je Mandžukić, koji je zakasnio i šutirao pored gola iz dobre situacije.

Gaučosi su u prvom poluvremenu imali 55 posto posjeda lopte, ali su Hrvati uputili jedan šut više (3:2).