Prijateljske utakmice
11

Argentina savladala Meksiko, Sanchez promašio penal u blamaži Čilea

Reprezentacija Argentine pobijedila je u Cordobi u prijateljskoj utakmici selekciju Meksika rezultatom 2:0.

Argentinci su tako bez većih zvijezda donekle popravili dojam nakon prošlomjesečnog poraza od Brazila, također u prijateljskoj utakmici, dok je Meksiko nastavio s vrlo lošim rezultatima u kontrolnim mečevima.

Nakon nešto bolje početka Meksikanaca, koji su u 4. minuti preko Jimeneza pogodili i prečku, Argentinci su zaigrali znatno bolje i minut prije odlaska na odmor došli u vodstvo golom Morija, kojem je asistirao Dybala.

U nastavku se igrao znatno lošiji nogomet, a Brizuela je autogolom postavio konačnih 2:0 za Argentinu.

Čile je na svom terenu u još jednoj prijateljskoj utakmici poražen od Kostarike rezultatom 3:2.

Waston je u 36. minuti doveo goste u vodstvo i 0:1 je bio rezultat prvog poluvremena. Sjajni Waston je pola sata prije kraja meča udvostručio prednost, a samo pet minuta kasnije Matarrita je pogodio za velikih 0:3.

Ubrzo je Vegas smanjio rezultat u 70. minuti, a Sanchez je u posljednjim trenucima postavio konačnih 3:2 i to nakon što je prethodno promašio penal.