Aldin Čajić u timu kola, Mahmutović postigao pobjedonosni pogodak

Sarajevo-x.com
Aldin Čajić
Aldin Čajić
Bh. internacionalac Aldin Čajić koji nosi dres čeških Teplica našao se u timu 19. kola po u izboru sportskih novinara.

Naime, nekadašnji nogometaš Radnika iz Hadžića nakon sjajne partije protiv Usti nad Labeom zasluženo je svrstan u udarnu postavu. Iako nije postigao pogodak bio je najbolji pojedinac na terenu.

Njegov tim slavio je pobjedu od 2-1. Vondrašek je domaće doveo u vodstvo u 26.minuti. Poravnao je Krbecek u 53., da bi pobjedonosni gol postigao potencijalni bh. reprezentativac Ajdin Mahmutović deset minuta prije kraja.

Treba istaći da je prije toga bio povrijeđen, te se, ovim pogotkom, na najbolji mogući način vratio na zelene terene.

Treći igrač iz BiH koji nosi dres kluba za koji je nastupio i Edin Džeko, Alen Melunović, proveo je na terenu 55 minuta.