Wwin liga BiH
15

Adžem nadmudrio Mulalića i ostvario ogromnu pobjedu u borbi za opstanak, važna "trica" Posušja

H. H.
Slavlje nogometaša GOŠK-a nakon vodećeg gola (Foto: Screenshot)
Nogometaši GOŠK-a pobijedili su kao gosti ekipu Igmana rezultatom 2:1 u okviru 19. kola Wwin lige BiH i napravili su važan korak u borbi za opstanak, a Konjičane gurnuli u još nezavidniju situaciju.

Gosti predvođeni novim trenerom Admirom Adžemom poveli su u 32. minuti golom Šere, a isti igrač je drugim golom u 64. minuti trasirao Gabeljanima put do pobjede.

Igman je do kraja uspio da smanji golom Ramića u 72. minuti, ali rezultat se do kraja nije mijenjao i ekipa Edisa Mulalića doživjela je šokantan poraz na svom terenu rezultatom 2:1.

Igman u narednom kolu gostuje Zrinjskom, dok će GOŠK dočekati Slogu iz Doboja.

U istom terminu igrali su Posušje i Zvijezda 09, a vrijednu pobjedu domaćinu donijeli su Lučić i Boban golovima u 27. i 87. minuti za konačnih 2:0.

Posušje će u narednom kolu gostovati Tuzla Cityju, dok Zvijezda 09 dočekuje Sarajevo.