Brazilska serija A
0

Adriano dvostruki strijelac

Nova dva pogotka postigao je Adriano u 2-0 pobjedi Flamenga nad Fluminenseom u derbiju Rija pred, za ovu sezonu, rekordno popunjenom Maracanom.

Brazilski napadač koji je oživio svoju karijeru povratkom u domovinu, nakon napuštanja milanskog Intera u travnju, podigao je broj svojih pogodaka u brazilskom prvenstvu na 15, pred 78.409 prisutnih gledatelja.

Postigao je najbolji strijelac prvenstva dva pogotka u rasponu od 12 minuta drugoga dijela kojima je pomogao Flamengu da niz bez poraza produlji na brojku šest, a svoje suparnike iz Fla-Flu derbija još više zacementira na dnu ljestvice.

Dodajmo da je vodeća momčad brazilske Serije A, Palmeiras, slavio i četvrti put za redom. Svladali su na gostovanju Santos 3-1 i to nakon što je domaćin imao vodstvo do 63. minute utakmice.