Sjajan učinak
374

Napadač Goražda za nevjerovatnih 14 minuta postigao četiri pogotka

Blagojević predvodio ekipu Goražda (Foto: FK Goražde)
Nogometaši Goražda od 17:00 sati na stadionu "Midhat Drljević" igraju utakmicu 25. kola Prve lige FBiH protiv Jedinstva, a meč je obilježio domaći napadač Dario Blagojević.

U rasponu od samo 14 minuta, sjajni Blagojević je uspio postići čak četiri pogotka.

Prvo je doveo Goražde u vodstvo u 18. minuti, a samo tri minute kasnije je udvostručio prednost. Potom je u 25. minuti postigao treći, a onda u 32. i četvrti pogodak.

Tu se sjajni Blagojević nije zaustavio pa je u drugom poluvremenu još jednom zatresao mrežu Jedinstva. Za Goražde je još pogađao Hamza Gluhačević, a za goste utješni gol je postigao Armin Bijedić.

Inače, uoči ovog kola, Goražde je bilo na devetom mjestu s 33 boda i s novom pobjedom izjednačit će se s Jedinstvom, koji ima 36 bodova na šestoj poziciji.