NBA liga
4

Wizardsi na krilima Beala srušili Celticse, Warriorsi bez problema s Lakersima

Košarkaši Golden State Warriorsa pobijedili su u Oaklandu ekipu Los Angeles Lakersa rezultatom 117:106.

Warriorsi su bolje otvorili meč, Lakersi se brzo probudili pa je prvo poluvrijeme okončano neriješenim rezultatom. Ipak, domaći su do kraja meča igrali sve bolje i na kraju slavili sigurnu pobjedu.

Najefikasniji u redovima Warriorsa bio je Durant s 26 poena, dok je u Lakersima bio raspoložen samo dvojac Randle-Lopet. Randle je imao double-double učinak s 22 poena i deset skokova, dok je Lopez dodao 20 koševa.

Washington Wizardsi su nakon drame i dva produžetka u Bostonu pobijedili Celticse rezultatom 125:124.

Celticsi su sjajno otvorili meč i imali čak 14 poena razlike u prvoj četvrtini. Međutim, u naredne dvije dionice bolji su bili Wizardsi pa je meč okončan neriješenim rezultatom, a gosti su upisali pobjedu tek nakon drugog produžetka.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Beal s 34 poena, dok su Morris Marc i Rozier kombinovano postigli 52 poena za Celticse.

Rezultati:

Orlando Magic - Milwaukee Bucks 126:117 Boston Celtics - Washington Wizards 124:125 Sacramento Kings - Miami Heat 123:119 Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 117:106