Košarka
0

VIDEO / Tri Teletovićeva poena u porazu Netsa od Lakersa

Mirza Teletović
LA Lakersi su upisali pobjedu protiv Brooklyn Netsa rezultatom 92:83, a u utakmici je zaigrao i bh. reprezentativac Mirza Teletović, koji je postigao tri poena.

U prvoj četvrtini su Netsi bili bolja ekipa na parketu te su na njenom kraju vodili sa 24:18. U drugoj su potpuno zakazali te su postigli samo 16 poena, dok su Lakersi ubacili 31 poen. U trećem periodu su se trznuli te su postigli šest poena više od svojih protivnika. Ubacili su 24, a Lakersi 18 poena. Posljednja četvrtina pripala je Lakersima. Postigli su 25, a Netsi 19 poena. Konačan rezultat je bio 92:83 za Lakerse.

Najefikasniji u redovima Lakersa je bio Kobe Bryant sa 21 poenom, dok je Brook Lopez za Netse ubacio 30 poena. Bh. reprezentativac i član Brooklyn Netsa, Mirza Teletović, upisao je tri poena te je imao jedan defanzivni skok.