NBA
8

Težak poraz Golden Statea kod Utah Jazza

Piše: R. D.
U šest utakmica koje su se noćas igrale na NBA parketima izdvaja se težak poraz aktuelnih prvaka Golden State Warriorsa u Salt Lake Cityu.

Utah je sve riješila već u prvoj četvrtini te do kraja samo održavala prednost i slavila rezultatom 119:79. Najbolji kod Jazzera bio je Donovan Mitchell s 22 koša uz odličan procent šuta i samo 22 minute igre.

Kod gostiju nije bilo Currya, Thompson je postigao 23 koša, a neuvjerljivi Durant samo 13. Jedan od najboljih košarkaša današnjice šutirao je iz igre dvanaest puta, a pogodio samo pet.

Rezultatski je možda najvažnija pobjeda 76ersa u Atlanti, zbog borbe za poziciju trećeg nositelja u doigravanju koje ljubitelji košarke s nestrpljenjem očekuju. Philadelphia je slavila rezultatom 113:121, a najzaslužniji za pobjedu je Ersan Ilyasova sa 26 poena i 8 skokova.