Košarka
21

Teletović postigao osam poena u porazu Brooklyn Netsa od Toronto Raptorsa

Bh. košarkaški reprezentativac Mirza Teletović postigao je osam poena u utakmici u kojoj su Toronto Raptorsi pobijedili njegove Brooklyn Netse rezultatom 96:80.

Košarkaši Toronta su prvu četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 24:18, a u drugoj Netsi ubacili tek jedan poen više od svojih protivnika, postigli su 24, a Toronto 23 poena.

Treća je četvrtina također pripala Netsima jednim poenom razlike. Ubacili su 22, a njihovi protivnici 21 poen, tako da je rezultat nakon treće četvrtine glasio 68:64 za Raptorse, koji su u posljednjem periodu igre "prebacili u brzinu više" i napravili ubjedljiviju razliku. Konačan rezultat je bio 96:80 za Raptorse.

Bh. košarkaš Mirza Teletović odigrao je 21 minutu i 24 sekunde, a ubacio je osam poena.

Najefikasniji u redovima Toronto Raptorsa bio je Demar DeRozan sa postignutih 26, a najviše poena za Netse postigao je Paul Pierce, koji je ubacio 15 poena.