16.2.2012. u 22:33
0
9
0
Košarkaši Caje Laboral su u okviru španskog Kupa kralja savladali Lagunu Aro GBC sa 72:65. Bh. reprezentativac Mirza Teletović ubacio je za Caju 17 koševa uz 8 skokova, ali nije bio najefikasniji igrač svoga tima. Ta titula pripala je Milku Bjelici sa 22 ubačena postignuta koša.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Iako je gostujući tim vodio sa deset poena razlike na poluvremenu (38:28) u nastavku su Teletović i Bjelica zajedno sa Prigionijem ubacili u brzinu više i rezultat okrenuli u svoju korist.

Ključna je bila treće četvrtina u kojoj su izabranici Duška Ivanovića uspjeli nadokanditi zaostatak od deset poena i otići na isto toliko poena prednosti. Do kraja meča Teletović i ostatkaekipe su uspješno održavali prednost odnijeli zasluženu pobjedu.