Nezgodna povreda
1

Steph Curry nakon uganuća zgloba napustio svlačionicu na štakama

Košarkaši Golden State Warriorsa slavili su nakon preokreta protiv New Orleans Pelicansa, ali ono što zabrinjava njihove navijače je povreda Stepha Currya.

Iako su Warriorsi gubili na poluvremenu s čak 20 poena razlike, u drugi dio utakmice kao da je ušla neka druga ekipa te su uspjeli nadoknaditi zaostatak i pobijediti rezultatom 125:115.

Jedan od najboljih igrača Warriorsa Steph Curry s 31 košem imao je veliku ulogu u tom povratku, ali najgore se dogodilo ulaskom u posljednju minutu meča.

Curry je pokušao presjeći jedno dodavanje igrača Pelicansa koje je išlo prema Mooreu, ali je stao na njegovu nogu i uganuo zglob.

Steph je već u idućem napadu svoje ekipe s grčem na licu napustio teren bolno šepajući.

Nije se više vraćao na teren, a svlačionicu je napustio na štakama kako bi otišao na snimanje bolnog zgloba.