San Antonio porazio Phoenix, Teletović postigao devet poena

24.11.2015. u 08:24
7
4
7
Phoenix Sunse je sinoć porazila ekipa San Antonio Spursa rezultatom 98:84, a bh. košarkaš i član Sunsa Mirza Teletović postigao je devet poena.

Prva četvrtina pripala je Spursima s tri poena razlike, bilo je 20:17. San Antonio je i drugu četvrtinu riješio u svoju korist ubacivši 24 poena, dok je Phoenix ostao na 17. Na poluvremenu je bilo 44:34 za Spurse.

U trećoj četvrtini su bili uspješniji Sunsi sa postignutih 26 poena, tri više od Spursa. Ipak, posljednji period igre pripao je Spursima koji su postigli 31 poen, a Sunsi 24. Bilo je to dovoljno za pobjedu San Antonija nad Phoenixom rezultatom 98:84.

Bh. košarkaš Mirza Teletović je za Phoenix odigrao nešto više od 22 minute, a upisao je devet poena, dva ofanzivna i četiri defanzivna skoka te jednu asistenciju.

Najefikasniji u redovima pobjedničke ekipe bio je Tony Parker sa 20 poena, dok je kod Sunsa najbolji bio Markieff Morris koji je postigao 28 poena.