Mundobasket 2023
0

Rezultatska klackalica na poluvremenu meča Njemačke i Latvije, bit će neizvjesno do samog kraja

S. G.
U toku je poluvrijeme treće četvrtfinalne utakmice Mundobasketa između Njemačke i Latvije u kojem Nijemci vode s 36:34.

Kao što i rezultat govori, od prvog do posljednjeg minuta prvog poluvremena.

Nijemci imaju minimalnu prednost i pored očajne partije njihove prve zvijezde Dennisa Schrodera.

Košarkaš Toronta je bez poena uz šut iz igre 0 od devet, no i pored toga njegov tim je u vodstvu.

Za sada je najefikasniji Davis Bertans sa 12 poena. Bivši igrač Partizana pogodio je čak četiri trojke iz pet pokušaja, ali je bez značajnije pomoći svojih saigrača.

Pred nama je drugih 20 minuta i sasvim sigurno da će se do kraja voditi žestoka borba.

Pobjednik ovog dvoboja u polufinalu Svjetskog prvenstva igrat će protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država.