Euroliga
12

Real Madrid razbio Budućnost, Efes u turskom derbiju savladao Fenerbahče

Današnjim susretima počelo je četvrto kolo Eurolige, a domaćini su slavili u svih per susreta.

Real Madrid je upisao i četvrtu pobjedu, a Budućnost četvrti poraz. Kraljevi su dočekali Podgoričane u Madridu i slavili su s lakoćom rezultatom 89:55. Svi igrači domaće ekipe su se upislai u strijelce, a najviše (11) su ubacili Randolph i Carroll. Gordić je bio najbolji u redovima gostiju sa 13 poena.

U turskom derbiju Anadolu Efes je savladao Fenerbahče rezultatom 89:83 nakon velikog preokreta. Fener je na poluvremenu vodio sa 52:38, no u nastavku susreta domaća ekipa je odigrala mnogo bolje i zasluženo slavila na krilima fenomenalnog Beauboisa (17). Feneru nije pomogla ni fenomenalna partija Veselog (24 poena, 8 skokova, 7 asistencija).

Bayern je savladao Baskoniju 77:71, Milano Himki 81:80, a Olympiakos Maccabi 88:80.