Sjajna atmosfera
160

Pogledajte kako je puna dvorana na Grbavici nosila Spars do trijumfa u finišu meča

Košarkaši Spars Realwaya sinoć su u dvorani "Novo Sarajevo" na Grbavici nošeni velikom podrškom navijača stigli do pobjede nad Novim Pazarom.

Nakon prvih 20 minuta igre u Sarajevu rezultat je bio 49:37 za Spars, ali su gosti odlično odigrali u trećoj četvrtini i Novi Pazar je u posljednju dionicu igre ušao s vodstvom 62:60.

Spars je u posljednjoj četvrtini nošen podrškom navijača s tribina ipak uspio doći do preokreta i velike pobjede u borbi za opstanak u Drugoj ABA ligi. Spars sada ima omjer 7-13, baš kao i ekipa iz Srbije nakon 20 odigranih kola u Drugoj ABA ligi.

Do kraja su ostala dva kola. Spars sljedeću utakmicu igra s Lovćenom u gostima, a potom na svom terenu dočekuje Slobodu.