Pobjeda Memphisa protiv Brooklyna, Teletović postigao četiri trojke

15.1.2015. u 08:04
9
7
9
Memphis Grizzliesi su pobijedili Brooklyn Netse rezultatom 103:92, a bh. reprezentativac Mirza Teletović je postigao četiri trojke, odnosno 12 poena.
Grizzliesi su u prvoj četvrtini napravili devet poena razlike, bilo je 32:23, a u drugoj su bolji bili Netsi, koji su ubacili 22 poena, dok su Grizzliesi postigli 19. Na poluvremenu je bilo 52:45 za Grizzliese.

U trećoj četvrtini su košarkaši Memphisa bili dosta bolji od protivnika te su postigli 31 poen, dok su Netsi ostali na 20. Uoči posljednjeg perioda igre bilo je 83:72.

Posljednja četvrtina je pripala Netsima, koji i sa postignutih 27 poena, šest više od Grizzliesa, nisu mogli izbjeći poraz. Grizzliesi su pobijedili rezultatom 103:92.

Bh. reprezentativac Mirza Teletović proveo je nešto više od 19 minuta na parketu, postigao je 12 poena i upisao šest defanzivnih skokova.

Do pobjede je Grizzliese predvodio Zach Randolph sa 20 poena, dok je kod Netsa najbolji bio Mason Plumlee sa 15 postignutih poena.