Poraz bh. kluba
0

Partizan u petom kolu ABA lige slavio protiv Igokee

Ekipa Partizana slavila je protiv Igokee u petom kolu regionalne ABA lige rezultatom 117:104.

Igokea je bolje otvorila meč, a nakon prve dionice imali su prednost od 23:19. Bh. klub nastavio je s drugom igrom i u drugoj četvrtini meča, a u jednom trenutku imali su čak i devet poena prednosti (40:31), da bi do poluvremena domaća ekipa totalno anulirala prednost gostiju i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 50:50.

Aktuelni prvak Bosne i Hercegovine i u nastavku meča nastavio je s dobrom igrom, a kod prednosti 68:63 desila se crna serija koju je Partizan znalački iskoristio i do kraja treće četvtine stvorio prednost od čak 12 poena razlike u svoju korist.

Domaća ekipa mirno je nakon toga privela meč kraju i upisala drugu pobjedu u tekućoj sezoni.