Drugi poraz zaredom
0

Netsi izgubili 30 razlike, Teletović u 17 minuta postigao tri poena

LeBron James (Foto: AFP)
Brooklyn Netsi poraženi su sinoć u American Airlines Areni u Miamiju od ekipe Heata. Mirza Teletović je odigrao skoro 17 minuta i postigao tri poena.

Naš reprezentativac se uklopio u sivilo gostujuće ekipe koja je na Floridi izgubila uz čak 30 razlike (103:73). U ekipi Heata najbolji su bili Dwyane Wade sa 22 i LeBron James sa 20 poena. U Netsima je najbolji bio Deron Williams sa 14 poena i tri asistencije.

Teletović je pogodio jedinu tricu krajem druge četvrtine, što mu je bio osmi koš u dvije utakmice. Kapiten naše reprezentacije do sada je odigrao ukupno 21 minutu na NBA parketima.

Ovo je već drugi poraz Netsa u tri utakmice. Prvo su pobijedili Toronto Raptorse da bi onda uvezali dva poraza, u prošlom kolu protiv Minnesote Timberwolvesa i sinoć protiv Miami Heata.

U narednom kolu (petak poslije ponoći), Netsi ponovo gostuju na Floridi, ovaj put u Amway centru kod ekipe Orlando Magica.