Košarka
9

NBA: Atlanta pobijedila Netse i prošla u drugi krug

FENA
Atlanta Hawksi prošli su drugi krug doigravanja Istočne konferencije NBA lige svladavši u šestoj utakmici Brooklyn Netse na njihovom parketu rezultatom 111:87 za ukupnu pobjedu u seriji 4:2.
Hawksi su utakmicu riješili u trećoj četvrtini koju su dobili rezultatom 41:21 i stečenu prednost nisu ispuštali do kraja utakmice.

Goste iz Atlante predovdili su Paul Millsap s 25 poena, 9 skokova i 6 asistencija, Kyle Korver i DeMarre Carroll dodali su po 20 poena.

U redovima Netsa prvi strijelac bio je Brook Lopez s 19 poena. Bojan Bogdanović za 33 minute u igri ubacio je 9 poena uz slab šut iz igre 2 od 9, dok je Mirza Teletović za 9 minuta na parketu upisao jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Atlanta već u nedjelju u drugom krugu playoffa na svom parketu dočekuje Washington Wizardse.