ABA liga
27

Musa i Stipanović odigrali dobar meč, Cedevita u derbiju slavila protiv Crvene zvezde

Ekipa Cedevite slavila je na domaćem terenu protiv Crvene zvezde u meču 5. kola regionalne ABA lige rezultatom 79:74.

U prvoj četvrtini gosti iz Beograda imali su blagu prednost, da bi pred sam kraj prve dionice igre Cedevita stigla u prednost od jedan poen razlike.

Slična igra nastavila se i u drugoj četvrtini, s tim da je Cedevita u jednom trenutku imala i devet poena prednost, ali je Crvena zvezda zaigrala puno bolje pa se na poluvrijeme otišlo s neriješenim rezultatom 39:39.

Dosta izjednačen meč bio je i u trećoj četvrtini, da bi u posljednjoj dionici domaći igrači napravili ključnu razliku i na kraju slavili s pet poena razlike u svoju korist.

Džanan Musa meč je završio sa 17 poena i četiri skoka, dok je Andrija Stipanović na kraju meča imao deset poena i šest skokova.