Na NBA parketima
9

Mavsima nedovoljno Dončićevih 36 poena protiv Leonarda i Clippersa

F. Z.
U noći s utorka na srijedu na NBA parketima odigrana je samo jedna utakmkica. Košarkaši Dallas Mavericksa poraženi su u American Airlines Centru od Los Angeles Clippersa rezultatom 110:107.

U prvih 12 minuta utakmice igralo se većinom koš za koš, a rezultat je bio 24:24. Gosti su u drugoj četvrtini došli do dvocifrene prednosti, a na odmor su otišli s vodstvom 60:49.

Mavsi su u završnici treće četvrtine uspjeli smanjiti zaostatak na svega minus četiri (78:82), a u posljednjih 12 i preuzeti vodstvo, ali su ostali bez pobjede. Mirniji u penal završnici bili su Clippersi i slavili su rezultatom 110:107.

Luka Dončić susret je završio sa 36 postignutih poena, deset skokova i devet asistencija. Kod Clippersa Kawhi Leonard postigao je 36 poena i skupio 11 skokova. Ivica Zubac susret je završio sa devet poena i devet skokova.