Pohvalio se dresom
58

LeBron James nadmašio Luku Dončića pa ga oduševio poklonom

LeBron James u duelu s Lukom Dončićem
Košarkaši Lakersa pobijedili su u Los Angelesu ekipu Dallas Mavericksa rezultatom 114:113.

Lakersi su se tako napokon vratili na pobjednički kolosijek nakon dva vezana poraza, dok su Mavericksi u velikoj krizi jer su upisali peti uzastopni poraz.

Domaći su fantastično ušli u meč i već nakon prve dionice imali su prednost od velikih 17 poena razlike. Tu su prednost održavali sve do posljednje četvrtine kada su se gosti probudili i umalo došli do velikog preokreta. Na kraju su Lakersi u super uzbudljivoj završnici ipak uspjeli slaviti.

James je bio najbolji na parketu s 29 poena, šest asistencija i pet skokova, a Dallasu nije pomoglo ni 40 kombinovanih poena koje su postigli Matthews i Barnes.

Dončić je za 28 minuta u igri upisao 14 poena, pet skokova i sedam asistencija, a nakon utakmice Slovenac se pohvalio dresom koji mu je poklonio LeBron.

Instagram story Luke Dončića

Rezultati:

Brooklyn Nets - Detroit Pistons 120:119 Chicago Bulls - Denver Nuggets 107:108 Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 128:125 New York Knicks - Indiana Pacers 101:107 Golden State Warriors - New Orleans Pelicans 131:121 Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 114:113 Phoenix Suns - San Antonio Spurs 90:120