NBA predsezona
0

Lakersi i dalje bez pobjede

Košarkaši Los Angeles Lakersa nikako da ostvare prvu pobjedu u NBA predsezoni. Treći poraz u isto toliko susreta upisali su u svom Staples Centeru protiv Utah Jazza. Na kraju su Džezeri slavili 99-86.

Junak susreta bio je Enes Kanter koji je zabio 8 od ukupno 14 koševa u posljednjoj četvrtini tokom odlučujuće serije, a pridodao je i 14 skokova. Marvin Williams, kojeg je Utah dovela ljetos iz Atlante u tradeu kojim je Devin Harris otišao drugim putem, zabio je također 14 koševa za Utah.

S druge strane, kod Lakersa je najefikasniji bio Kobe Bryant s 18 koševa, 8 skokova i 5 asistencija za 24 minute igre. Lakersi su i dalje lišeni usluga novopridošlog povrijeđenog centra Dwighta Howarda, a u tri predsezonske utakmice poraženi su kombinirano s 58 koševa razlike.

Domaće pobjede upisali su Milwaukee protiv Detroita 108-91 i Minnesota protiv Chicaga 82-75. Dvije su utakmice otišle u produžetak, a među njima i ona u XL Centeru u Hartfordu u Connecticutu u kojoj su New York Knicksi slavili protiv Boston Celticsa 98-95.

Carmelo Anthony ubacio je 23 koša, a Chris Copeland 21 za pobjedničku ekipu. Zanimljivo, Copeland je sve svoje koševe zabio u drugom poluvremenu u samo 19 minuta igre.

Jared Sulliger predvodio je Celticse sa 14 koševa, dok su Paul Pierce i i Jeff Green ubacili po 12 svaki.

U drugoj utakmici koja je odlučena u dodanom vremenu Brooklyn Netsi su u Boardwalk Hallu u Atlantic Cityju sa 108-105 savladali Philadelphia 76erse nošeni na krilima Brooka Lopeza koji je ubacio 19 i Geralda Wallacea koji je zabio 18 koševa.

NBA predsezona, nedjelja:

Philadelphia - Brooklyn 105-108, produžetak Boston - New York 95-98, produžetak Cleveland - Washington 95-99 Minnesota - Chicago 82-75 Milwaukee - Detroit 108-91 LA Lakers - Utah 86-99