Košarka
0

VIDEO / Knicksi produžili niz pobjeda

U jedinoj utakmici koja se u noći sa četvrtka na petak igrala u NBA ligi, košarkaši New York Knicksa u svom su Madison Square Gardenu svladali Charlotte Bobcatse 97-93.

Treća je to uzastopna pobjeda Knicksa, te jedanaesta u posljednjih šesnaest utakmica ove sezone, čime su svoj omjer uspješnosti popravili na 15-20. Bobcatsi i dalje nemaju rješenja za utakmice na strani, te su prkos dobroj igri Stephana Jacksona (26 poena, sedam skokova) upisali i petnaesti poraz u osamnaestoj gostujućoj utakmici sezone.

Ključnim su se za novi poraz Bobcatsa pokazale trice domaće ekipe u posljednjoj četvrtini utakmice. Ubacili su ih igrači New Yorka šest u zadnjih dvanaest minuta, što je u kombinaciji s odbranom, koja je po trinaesti put u posljednjih petnaest utakmica zadržala suparnike ispod sto poena, bilo dovoljno za slavlje.

Wilson Chandler s 27 poena i David Lee s 22 predvodili su strijelce Knicksa. Obojica su dodali i po sedam skokova svom učinku.

NBA liga, četvrtak:

New York Knicks - Charlotte Bobcats 97-93 (Chandler 27p, 7s, 6a, Lee 22p, 7s, 5a / Jackson 26p, 7s)