Košarka
11

Igokea poražena od Partizana

U 13. kolu ABA lige Partizan je na svom terenu rezultatom 87:64 pobijedio Igokeu.

Ovo je šesti poraz bh. predstavnika u ovoj sezoni ABA lige, dok je Partizan upisao devetu pobjedu i trenutno je na drugom mjestu tabele.

Igokea je bila ravnopravan protivnik tokom prvog poluvremena koje je okončano upravo vodstvom tima iz Aleksandrovca (33:27).

Prijelomni momenti meča odigrali su se u trećoj četvrtini u kojoj je Partizan postigao čak 32 poena, a Igokea 14. Na kraju je bilo 87:64.

Hatcher je sa 21 poenom predvodio domaći tim, dok je najbolji strijelac Igokee sa 15 poena bio Radivojević.

Bh. reprezentativac u redovima Partizana Adin Vrabac nije zabilježio nijedan poen za osam minuta provedenih na parketu.