Košarka
0

Igokea poražena od MZT-a u Laktašima

(Foto: ABA liga)
Nakon što je u gostima slavila protiv Partizana, Igokea nije uspjela na domaćem terenu u 18. kolu ABA lige slaviti protiv MZT Skopja (86:70).

Gosti su već u prvoj četvrtini napravili razliku koja je nagovijestila 12. poraz Igosa u ovoj sezoni. Bilo je 31:16. Do kraja poluvremena tim iz Aleksandrovca smanjio je razliku za četiri poena.

Ipak, u drugom poluvremenu MZT nije dozvolio preokret i slavio je sa ubjedljivih 86:70, a goste je predvodio Drenovac sa 27 poena.

Komatina i Radenović su ubacili po 16 poena za bh. predstavnika, a 12 poena dodao je Radivojević koji je briljirao u pobjedi protiv Partizana proteklog vikenda sa 26 poena.

MZT je peti sa 26 bodova, dok je Igokea na 12. mjestu sa 24 boda, dva boda više od posljednjeplasirane Sutjeske iz Nikšića koja ima utakmicu manje i zauzima 14. mjesto.