Gosti nemoćni
20

Igokea nastup u Ligi 6 za prvaka BiH otvorila ubjedljivom pobjedom protiv Sparsa

Detalj s utakmice (Foto: Igokea)
Košarkaši Igokee pobijedili su u drugom kolu Lige 6 Prvenstva BiH ekipu Sparsa rezultatom 92:73 te su tako trijumfalno krenuli u završnicu sezone.

Nakon ujednačenog početka meča, Igokea je fantastično odigrala drugu četvrtinu pa su na odmor otišli s rezultatom 55:32.

Ni u nastavku utakmice Sparsi se nisu mogli nametnuti te su tek u završnici meča uspjeli donekle ublažiti poraz.

Najbolji u redovima Igokee bio je Đorđević s 27 poena, a Jošilo je dodao 14. Lakić je bio najbolji kod Sparsa s 15 poena, dok su Buza i Durnik postigli po 11.

Sparsi sada imaju jednu pobjedu i poraz, dok je Igokeina večerašnja pobjeda ujedno bila i njihova prva utakmica u Ligi 6.