Košarka
0

Gasol: Ne postoji lijepa, niti ružna pobjeda

Los Angeles Lakersi, najbolja momčad Zapadne konferencije NBA lige, započeli su doigravanje pobjedom. Na domaćem parketu su bili bolji od Utah Jazza 113-100.

Utakmica je bila riješena već na poluvremenu kada su LA Lakersi imali veliku prednost 62-40, nakon čega je došlo do pada u njihovoj igri uslijed takvog plusa.

• Ne postoji lijepa, niti ružna pobjeda. Ovo je doigravanje i samo je bitno pobijediti. I samo izbjeći poraz - rekao je Španac Pau Gasol koji je u pobjedu ugradio 20 poena i devet skokova.

• Ovo sigurno nije bila naša najbolja moguća predstava, daleko je to bilo od onoga što možemo. Ali, nakon vrlo dobrog prvog poluvremena ostatak je baš bio odrađivanje posla.

Utah je imao čak 13 (20-7) ofanzivnih skokova više što Gasol nije primijetio kao bitan detalj u svemu.

• Moglo se bolje, naravno, posebno u zatvaranju vlastitog reketa, ali neobavezno smo odigrali drugo poluvrijeme i u njemu je napravljen taj razdor u broju skokova.