Preokret Beograđana
82

Džanan Musa dvocifren u prvom poluvremenu protiv Zvezde, a igrao je samo sedam minuta

D. P.
Musa je vrlo raspoložen večeras (Foto: EPA-EFE)
Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa odlično je započeo utakmicu protiv Crvene zvezde u 32. kolu Eurolige, ali se nije dugo zadržao na parketu.

Musa je dugo bio najefikasniji pojedinac utakmice. Trenutno je poluvrijeme u Madridu, a košarkaški reprezentativac BiH postigao je 11 poena uz dva skoka.

Naš košarkaš je igrao samo sedam minuta i nakon što je postigao 11 poena, trener Chus Mateo ga je izveo iz igre. Inače, Crvena zvezda na poluvremenu ima vodstvo rezultatom 47:44 na gostovanju u Madridu.

U međuvremenu je Crvena zvezda zaigrala mnogo bolje te do poluvremena preokrenula rezultat u svoju korist. Ipak, prednost je takva da ništa sa sigurnošću ne možemo reći u ovom trenutku i čeka nas vrlo uzbudljivo poluvrijeme.

Inače, najefikasniji akter dosadašnjeg dijela utakmice je Zvezdin Nemanja Nedović koji je postigao 18 poena uz po dva skoka i asistencije.