NBA
2

Durant nosio Golden State do pobjede u velikom derbiju protiv Clevelanda

U reprizi prošlogodišnjeg finala ekipa Golden Statea pobijedila je Cleveland na gostujućem terenu rezultatom 118:108 čime su Warriorsi upisali 34. pobjedu u ovoj sezoni.

Cavaliersi su nešto bolje otvorili susret i u prvoj četvrtini u dva navrata imali su po sedam poena razlike (18:11 i 34:27), a s tom prednošću aktuelni viceprvak priveo je kraju prvo poluvrijeme.

Sredinom treće četvrtine Golden State je prvo anulirao pa zatim preuzeo prednost, da bi do pobjede stigli u odlučujućoj četvrtoj dionici kada su sjajnom igrom stvorili dvocifrenu prednost koju na kraju nisu ispustili.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Kevin Durant koji je za 35 minuta postigao 32 poena, dok je u ekipi Clevelanda LeBrone James ubacio također 32 poena.

Ostali rezultati:

Detroit - Charlotte 107:118 Philadelphia - Toronto 117:111 Washington - Milwaukee 95:104 Atlanta - San Antonio 102:99

Brooklyn - New York 104:119 Chicago - Miami 119:111 Memphis - LA Lakersi 123:114 Oklahoma - Sacramento 95:88 Utah - Indiana 94:109 LA Clippers - Houston 113:102