25

Dodik zdušno pratio utakmicu košarkaša Igokee i Partizana: Šta se bojiš šuta?

N. K.
Milorad Dodik (Foto: Screenshot)
Košarkaši Partizana jučer su u Laktašima u okviru 20. kola ABA lige pobijedili Igokeu rezultatom 98:52, a ovaj meč zdušno je pratio i predsjednik RS-a Milorad Dodik.
"Odlična je atmosfera ovdje u Laktašima, utakmica Partizan – Igokea. Partizan je jedna evropska ekipa, moćna i snažna. Mislim da naši momci igraju dobro, divna je atmosfera. Ovdje svi navijaju za Partizan, ali u svakom slučaju bitno je da je ovo uživanje za sve ljubitelje košarke", poručio je Dodik na svom TikTok profilu.

Na snimku se vidi da je u Dodik u jednom trenutku čak i poviknuo igraču Igokee: "Šta se bojiš šuta?!"

Inače, utakmice se prelomila u drugoj četvrtini kada se Partizan odlijepio na plus 16 poena prednosti. U nastavku utakmice ta je prednost samo rasla do konačnih 46 poena razlike.

Partizan su do pobjede predvodili Ponitka sa 16, Caboclo sa 14 i Koprivnica sa 13 poena.

Igokea je na šestom mjestu ABA lige s 11 pobjeda i devet poraza, dok je Partizan na trećoj poziciji s omjerom 14-6.