NBA
17

Curry ubacio 45 poena Clippersima, James vodio Cavse do pobjede

Steph Curry je odigrao najbolju pariju ove sezone u pobjedi Golden State Warriorsa u gostima kod Los Angeles Clippersa rezultatom 121:105.

Curry je za samo tri četvrtine ubacio čak 45 poena, te je predvodio svoju ekipu do sasvim zaslužene pobjede.

Warriorsima je pomoglo i to što je najbolji igrač Clippersa Blake Griffin u prvoj četvrtini doživio potres mozga nakon što ga je JaVale McGee udario laktom u glavu, te je odigrao samo deset minuta. U redovima Clippersa bolji od ostalih je bio Lou Williams sa 23 poena.

LeBronu Jamesu je nedostajala jedna asistencija kako bi imao triple-double učinak u pobjedi Cavsa u gostima kod Orlanda 131:127. James je susret završio s 33 poena, 10 skokova i 9 asistencija, dok je na drugoj strani Aaron Gordon ubacio 30 poena uz 8 skokova.

U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati: Brooklyn - Boston 85:87, Indiana - Chicago 125:86, Detroit - Houston 108:101, Washington - Milwaukee 103:110, Minnesota - New Orleans 116:98, Sacramento - Denver 106:98.