Euroliga
14

Crvena zvezda savladala Maccabi, pobjede upisali Olympiakos i Real Madrid

Ekipa Crvene zvezde u veoma zanimljivom meču 4. kola Eurolige savladala je Maccabi iz Tel Aviva rezultatom 87:84, a pobjede su upisale i ekipe Real Madrida i Olympiakosa.

Gosti iz Izraela bolje su otvorili meč i u prvoj četvrtini imali prednost od sedam poena razlike, da bi do kraja prve dionice domaći smanjili zaostatak na pet poena.

Do poluvremena Maccabi je konstantno podizao svoju prednost, a nakon prvih 20 minuta utakmice gosti su imali prednost od deset poena razlike.

Ipak, u nastavku meča Beograđani su zaigrali puno bolje, te u posljednju dionicu ulaze s jednim poenom razlike, da bi u veoma zanimljivom meču na kraju upisali pobjedu rezultatom 87:84.

Najefikasniji igrač ma neču bio je gostujući igrač Thomas koji je ubacio 28 poena, dok je u domaćoj ekipi Rochestie ubacio 22 poena, a pratio ga je Feldeine koji je ubacio 19 poena.