Visoka pobjeda
6

Crvena zvezda pregazila MZT u posljednjem meču 6. kola ABA lige

U utakmici 6. kola ABA lige Crvena zvezda je ugostila MZT i upisala vrlo visoku pobjedu s čak 112:73.

Potpuna dominacija domaćina koji su posebno u drugom poluvremenu bili prejak protivnik, stvorili su visoku razliku i MZT je samo tonuo.

Na poluvremenu su domaćini vodili 58:46 i situacija još nije bila tako ružna za MZT, koji je odradio dobar posao u napadu u prvom dijelu.

Ipak, u nastavku meča nije bio niti blizu toj razini pa su Beograđani drugo poluvrijeme dobili čak s 54:27 i stigli do vrlo visoke pobjede.

Najbolji kod pobjednika bili su Radičević s 17 poena i deset asistencija te James Feldeine s 15 poena.

Kod poraženih Bojan Trajkovski ubacio je 30 poena uz sedam skokova, a Jure Lalić dodao je 14 poena i pet skokova.