Košarka
13

Bucksi ubilježili novi poraz, Teletović ubacio 10 poena

Košarkaši Milwaukee Bucksa poraženi su sinoć od Philadelphije 76ersa rezultatom 109:114, a solidnu partiju u redovima domaće ekipe pružio je bh. košarkaš Mirza Teletović.

Bucksi su dobro otvorili meč i prvu dionicu okončali su s vodstvom (39:33), ali su totalno podbacili u drugoj četvrtini što je bilo i presudno za konačni ishod.

Philadelphia je u drugom poluvremenu održavala prednost koju je Milwaukee sustigao pred sami kraj utakmice. Ipak, nije bilo dovoljno snage za totalni preokret.

Najefikasniji košarkaš u pobjedničkoj ekipi bio je Henderson sa 20 poena uz sjajnu podršku Hrvata Šarića koji je ubacio 17 poena.

U Bucksima najefikasniji su bili Monroe sa 28 i Parker sa 20 poena.

Naš Teletović proveo je na terenu 19 minuta i ubacio 10 poena te ubilježio jedan skok i tri asistencije.