Košarka
32

Brooklyn Netsi pobijedili Chicago Bullse, pet poena za Teletovića

Brookyn Netsi su sinoć savladali Chicago Bullse rezultatom 96:82, a bh. reprezentativac Mirza Teletović je postigao pet poena za Netse.

Prva četvrtina pripala je Bullsima rezultatom 31:24, ali su netsi u drugoj četvrtini zaigrali mnogo bolje i ubacili 31 poen, dok su Bullsi stali na 14 poena. Na poluvremenu je bilo 55:45 za Netse.

U trećoj četvrtini su Netsi ubacili 29 poena, a Bullsi 24. Posljednju četvrtinu su dobili Bullsi za jedan poen, postigli su 13, a Netsi 12 poena. Konačan rezultat je glasio 96:82 za Netse.

Bh. reprezentativac Mirza Teletović odigrao je gotovo 32 minute, postigao je pet poena, upisao šest defanzivnih skokova i dvije asistencije.

Netse je do pobjede predvodio Brook Lopez sa 29 poena, dok je najbolji kod Bullsa bio Mike Dunleavy sa postignuta 23 poena.