Neslavan debi
29

Brazilski borac ugrizao protivnika i završio karijeru u UFC-u nakon samo 8 minuta

E. B.
Brazilski MMA borac Igor Severino je završio svoju UFC karijeru za samo osam minuta u oktagonu.

Suinoć je u Las Vegasu održan UFC Fight night pod nazivom "UFC Vegas 89", a u glavnoj borbi večeri Rose Namajunas je savladala Amandu Ribas jednoglasnom odlukom sudija nakon pet rundi i tako prekinula niz od dva uzastopna poraza.

No, MMA svijet više priča o borbi između Brazilaca Igora Severina i Andrea Lime.

Severino je debitovao u najboljoj svjetskoj MMA organizaciji i izbačen je iz nje nakon samo osam minuta u oktagonu.

Naime, sredinom druge runde Severino je u klinču za ruku ugrizao svog protivnika. Sudija Chris Tognoni je odmah prekinuo meč i dodijelio pobjedu Limi, a predsjednik UFC-a Dana White je odmah Brazilcu, koji je do sinoćnje borbe imao skor 8-0, uručio otkaz ugovora.

"Ako ste frustrirani i želite izlaz iz borbe, postoji mnogo načina kako to možete napraviti, a najgore što možete napraviti je ugristi svog protivnika. Severinu sam uručio otkaz i izgubio je najbolju priliku u svom životu", rekao je White.