appleUser1730728751
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
04.11.2024.
04.11.2024.
Komentari
407
407
User Data
ID: 214626
ID: 214626
Komentari korisnika
appleUser1730728751
prije 15 sati
mirza hatic sa temua
appleUser1730728751
prije 1 dan
strasno sta drugo reci
appleUser1730728751
prije 2 dana
postidio se porijekla
appleUser1730728751
prije 2 dana
nista bez srba hvala
appleUser1730728751
prije 2 dana
znaci Srbi se smilovali pa dali ipak mogucnost da gledamo na ftv pa lijepo i hvala im
samoiskrenopastabude
prije 2 dana
Za pare
appleUser1730728751
prije 1 sedmicu
kakve konfrontacije? valjda dogovor, krajnje je vrijeme za dogovor a ne da cekas da ti neko drugi nametne odluke drugim narodima, shvatite vise da samo dogovor kucu gradi.
gooUser1741877716
prije 1 sedmicu
Dogovor...pravoslavci nek vrate 15% teritorije Bosnjacima i mogu ic ...sa srbijom u jednu drzavu.
appleUser1730728751
prije 1 sedmicu
ovo ni nadrealisti ne bi smislili. kakav cirkus jel ovo moguce
appleUser1730728751
prije 2 sedmice
samo u Srbiji tj u Bg se zgrada moze zvati po Albaniji iako se zna za neprijateljstvo i netrpeljivost, bezobzira na to palata se zove Albanija, ni u jednoj zenmlji regiona ne mozete zamisliti da nesto nosi naziv po Srbiji .
kxuser69d7edb32
prije 2 sedmice
Svi oni Srbima nikada nece oprostiti svoju duboku zahvalnost, a time i osjecaj duga, sto smo ih SVE SKUPA posle 500 godina oslobodili Turaka, Austrougara, Italijana i Njemaca da bi se cak zvali slobodno kako se zovu, a kamoli imali jos drzave i teritorije
Nevernick29
prije 2 sedmice
Postoji više teorija zašto se ta zgrada tako zove. Zanimljivo je da je dugo nosila epitet najvišeg oblakodera u jugoistočnoj Evropi. Inače, na njenom mestu je pre toga stajala kafana "Albanija". Jedan moj drugar sa Klixa voleo tu da svrati na konjak...
AntiRobot
prije 2 sedmice
Samo u Srbiji ratni zločinci imaju sigurnu luku, to bi te trebalo zanimati, a ne kako se zove koja zgrada! Ovom oslobodiocu preporučujem neko štivo koje nije prošlo kroz SANU mašineriju.
samir.ribic.5
prije 2 sedmice
Kako se zove bolnica u Kasindolu?
AntiRobot
prije 2 sedmice
https://akos.ba/iz-pera-safvet-bega-basagica-pjesma-bosnjaku/Evo jedna pjesmica za mtmn
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
appleUser1730728751
prije 2 sedmice
bacanje para nece nas niko napasti mi cemo se izmedju sebe
appleUser1730728751
prije 2 sedmice
nista se nije promjenilo ni danas