appleUser1730728751
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
04.11.2024.
Komentari
407
User Data
ID: 214626
Komentari korisnika
mirza hatic sa temua
strasno sta drugo reci
postidio se porijekla
nista bez srba hvala
znaci Srbi se smilovali pa dali ipak mogucnost da gledamo na ftv pa lijepo i hvala im
Za pare
kakve konfrontacije? valjda dogovor, krajnje je vrijeme za dogovor a ne da cekas da ti neko drugi nametne odluke drugim narodima, shvatite vise da samo dogovor kucu gradi.
Dogovor...pravoslavci nek vrate 15% teritorije Bosnjacima i mogu ic ...sa srbijom u jednu drzavu.
ovo ni nadrealisti ne bi smislili. kakav cirkus jel ovo moguce
samo u Srbiji tj u Bg se zgrada moze zvati po Albaniji iako se zna za neprijateljstvo i netrpeljivost, bezobzira na to palata se zove Albanija, ni u jednoj zenmlji regiona ne mozete zamisliti da nesto nosi naziv po Srbiji .
Svi oni Srbima nikada nece oprostiti svoju duboku zahvalnost, a time i osjecaj duga, sto smo ih SVE SKUPA posle 500 godina oslobodili Turaka, Austrougara, Italijana i Njemaca da bi se cak zvali slobodno kako se zovu, a kamoli imali jos drzave i teritorije
Postoji više teorija zašto se ta zgrada tako zove. Zanimljivo je da je dugo nosila epitet najvišeg oblakodera u jugoistočnoj Evropi. Inače, na njenom mestu je pre toga stajala kafana "Albanija". Jedan moj drugar sa Klixa voleo tu da svrati na konjak...
Samo u Srbiji ratni zločinci imaju sigurnu luku, to bi te trebalo zanimati, a ne kako se zove koja zgrada! Ovom oslobodiocu preporučujem neko štivo koje nije prošlo kroz SANU mašineriju.
Kako se zove bolnica u Kasindolu?
https://akos.ba/iz-pera-safvet-bega-basagica-pjesma-bosnjaku/Evo jedna pjesmica za mtmn
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
bacanje para nece nas niko napasti mi cemo se izmedju sebe
nista se nije promjenilo ni danas